Відгуки про ресторани, клуби, салони краси та інші заклади / Харків

Ви тут: 78.com.uaВідгуки, коментарі

Відгуки про заклади (34605)

Оцінка коментаря: 0
25 січня 2024
Egoiste - відгук
Это клуб, который грабит своих клиентов во время войны! Будьте осторожны, если решите купить сюда абонемент! Я покупала сюда абонемент до войны на 6 месяцев, отходила ровно месяц, то есть осталось ещё 5 месяцев. С 01. 02. 2024 клуб собирается открываться по новому адресу на Клочковской, о чем узнала написав им в Инстаграме, т. е. сами они своим клиентам с довоенными абонементами об этом и не собирались сообщать, к сожалению ((. И все довоенные абонементы, как мне сказали будут активированы со дня открытия, вне зависимости от желания клиента и возможности посещать спортклуб! Я нахожусь не в Харькове уже почти два года и мои родственники также, то есть отходить мой абонемент или переоформить на другого человека, который мог бы ходить в Харькове возможности нет. Просила "Эгоист", чтобы не размораживали мой абонемент, так как деньги они категорически отказываются возвращать, но менеджер отвечает, что все абонементы будут активированы, т. е. мой абонемент просто пропадёт и все! Просила дать возможность связать с начальством по данному вопросу, так как менеджер отвечает, что это не в её компетенции не размораживать абонемент, но также получила отказ. Мои личные вещи, которые находились в депозитной ячейке, которая была оплачена на месяц вперёд ,мне также не вернули (наверное потому, что там был и договор на услуги), так как вначале написали, что всё сохранилось и можно их забрать, а когда конкретно спросила где и когда забрать, ответили что нет моих вещей, ещё и страницу в Инстаграме заблокировали, с которой с ними общалась и выясняла всю эту информацию. Вот так этот клуб поступает с клиентами с оплаченным абонементом во время войны! Будьте осторожны, если захотите посещать данное заведение!

olga (незареєстрований) avatar

Оцінка коментаря: 0
22 січня 2024
Kefir - відгук
Эталонный паб Харькова!
Удобное расположение, приемлемые цены, вкусное пиво и закуски к нему, огромные, сочнейшие бургеры, быстроте обслуживание, приветливый персонал, неповторимая атмосфера! Всем настойчиво рекомендую!

Ігор (незареєстрований) avatar

Оцінка коментаря: 0
14 січня 2024
Олимп - відгук
Цей заклад став самим найгіршим на районі .У залі чимось тухлим смердить .Персонал хамський .Прокурино .Не раджу сюди ходити взагалі .

Володимир. (незареєстрований) avatar

Оцінка коментаря: 0
10 січня 2024
Алиса - відгук
08. 01. 24р. Була в перукарні Аліса. .
Чудовий майстер. Ольга. Я в Олі фарбувала седину. .зробила стрижку-коротку. ..задоволена.
Раджу відвідати перукарню АЛІСУ.

Клиет (незареєстрований) avatar

Оцінка коментаря: 0
7 січня 2024
Олимп - отзыв
Это словами не передать ,что за яма .Барменов нет -вместо них охранники (тополька). Меню нет ,а если хотите отравиться закажите что то поесть (продукты просрочены). По барной стойке бегают тараканы .Отопления нет (холодно ) .Не советую сюда ходить.

Сергей (незареєстрований) avatar

Оцінка коментаря: 0
4 січня 2024
Aura на Павловом Поле - відгук
Не люблю писати негативні відгуки, але коли з тебе гроші беруть, портять настрій та відправляють додому, ну таке собі. . Взагалі цікава історія вийшла з аурою на Шекспіра, досі не уявляю, що так ще працюють і клієнти ще залишились.
Добре, що пішла на розвідку до купівлі абонементів на всю родину.
Записалася тут на масаж, виключно з-за басейну, щоб поплавати та отримати процедуру. Але мене чекав сюрприз.
Приходжу в хорошому настрої, мені видають халатик згідно процедурі, уточнюють за рушник - все гуд!
Поплававши, приходжу до кабінету на масаж - зачинено.
Поки був час, спустилась вниз уточнити, чи вірно я
знайшла кабінет. Піднімаюсь, чекаю 5хв, 10хв. . спускаюсь знов, дівчата пошепталися і видають, мол "Вас повинні були попередити, що масажиста сьогодні не буде"?! Що вибачте?!
В четвер записалася, в п'ятницю підтвердила що буду і перепитала чи все в силі, в понеділок подивились по запису та все необхідне видали на ресепшені. Само собою, сенсу повертатися немає, прошу повернути 600грн, написала заяву обіцяли зв'язатися найближчим часом, щоб я приїхала забрала готівку. Це було 18 вересня.
Після цього ще 2 рази заїжджала, нагадувала про себе. .
Протягом 2х місяців з їх боку повна тиша!
Приїжджаю, а замість обіцяних коштів на особистому рахунку вони записані на масажі і я
можу зараз скористатися послугою.
Вирішила вже використати і забути про цей заклад. Тільки кажуть вже 700грн коштує. Ладно, доплачую, мені знов видають халатик. . ііі одразу повідомляють, що сьогодні я не можу скористатися. Це жарт????!!!!
15 листопада знов пишу заяву на повернення
коштів на картку і починаю написувати менеджеру, щоб про мене не забували. Годують бух. процедурами, які потребують не менше 15 днів.
А тут дзвонить в грудні дівчина і нагадує, що
термін послуги закінчується. Ви серйозно???!!!
Вже через неї переказую, що очікую кошти на картку! Передзвонивши, видає інформацію, що це вже неможливо, що дається 14 днів на повернення. .
Пишу знов менеджеру, а там тук тук відкрийте, то не відповідають, а тепер ще й не в курсі подій. .
За все життя ще з таким не зіштовхувалась!
Також в вересні шукали персонального тренера по плаванню, щоб племінника за місяць навчити триматися на воді, залишили свої контакти більш ніж за сутки ніхто не зв'язався. Зайшли наступного дня, ще залишили. Поітогу нам набрали, але коли вже половину терміну віднавчались в іншому басейні

Оксана (незареєстрований) avatar

Оцінка коментаря: 0
3 січня 2024
Дом шашлыка Армения - відгук
Замовляємо не вперше, все дуже смачно та ще й привітний персонал! Дякую велике!

Олена (незареєстрований) avatar