Paloma House, ресторация - мини-отель, Харків

Ви тут: 78.com.uaКаталог закладів ХарковаРестораниPaloma House, Ресторан
ресторация - мини-отель Paloma House (Харків)
Адреса: Харьков, ул. Ярославская, 13/18
Телефон: (057)752-39-34, 050-323-07-19
Час роботи: круглосуточно
Власний сайт: palomahouse.com
Схема проїзду:
Оцініть заклад:

Paloma House - исторически сложившийся топоним здания, в котором наша гостиница открывает Вам свои двери, среди местных жителей и гостей города известна под именем Paloma.

Мы стараемся не пренебрегать традициями, и решили придать новый, современный и обновленный оттенок этому старинному зданию, придать новых красок в палитру ощущений гостей и жителей нашего города, и тем самым дать возможность прочувствовать особую изюминку в ощущениях от центральной части нашего города во время Вашего проживания в нашей гостинице.

Мы прилагаем все усилия для того, чтобы Ваше проживание у нас не только понравилось Вам, но и запомнилось с положительной стороны.

Мы находимся в центральной исторической части Харькова, практически в десяти-пятнадцати минутах ходьбы от Южного вокзала и в пяти минутах ходьбы от Центрального рынка. Естесственно, что это означает непосредственную близость от станций метро «Южный Вокзал» и «Центральный рынок».

Немного истории и «щепотку» традиций

Ресторан Paloma Rest - это естесственное продолжение наших традиций и семейных ценностей, нашедших свое воплощение в стенах дома Paloma house в течение последних десяти лет.

PalomaHouse_rest_015 PalomaHouse_rest_002PalomaHouse_rest_003PalomaHouse_rest_007 PalomaHouse_rest_006PalomaHouse_hotel_010PalomaHouse_hotel_002

 

Переглядів: всього 1206, з них 2 сьогодні

Відгуки відвідувачів (0) додати →

Додати відгук

Допоможіть оточуючим – додайте свій відгук! Ми всі хочемо знати вашу думку!
Ви не зареєстровані та/або не авторизовані на сайті.
Ваше повідомлення з'явиться на сайті тільки після перевірки модератором.
Зареєструйтесь – це дуже просто!
e-mail або ICQ або телефон або ... (на сайті не показується!)


Дорогі друзі!
Звертаємо вашу увагу, що у коментарях заборонено:

  • вживати нецензурні висловлювання та слова. Допускається відтворення лайок без особистісної спрямованості, за умови заміни не менше однієї літери слова значками *&# та іншими
  • розміщувати тексти, що суперечать законодавству України або закликають до його порушення
  • зловживати кнопкою Caps Lock, тобто. писати коментарі великими літерами. Такі висловлювання будуть видалятися
  • ображати інших учасників обговорення, авторів текстів на сайті та й взагалі ображати
  • розміщувати тексти, що містять пропаганду або агітацію, що порушують соціальну, расову, національну, статеву чи релігійну ненависть та ворожнечу
  • розміщення рекламних повідомлень (крім розділу «Дошка оголошень»), а також рекламних фраз у підписи або імена користувачів
  • обговорювати дії адміністрації (представників) сайту.

Кожен коментатор несе повну відповідальність за розміщену ним інформацію. За дворазове порушення правил коментування користувач може бути «забанен», тобто позбавлений можливості залишати коментарі на сайті. Причому назавжди.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень, за винятком повідомлень, що розміщуються представниками сайту.