Анонси / Харків

Ви тут: 78.com.uaСтатті / АнонсиАнонси Queen of the Season @ Bolero, 22 Февраля 2014

Queen of the Season @ Bolero, 22 Февраля 2014

18 січня 2014, Анонси , клуб Bolero

 Queen of the Season @ Bolero, 22 Февраля 2014

22 февраля в клубе Болеро для Настоящих Мужчин настоящие подарки! Они молоды, они эффектны и они уже победительницы!

И этой ночью они выйдут на сцену клуба Болеро для того, чтобы доказать, что Харьков — это столица настоящей красоты и женственности! Но кто же лучшая из лучших...?

Фееричный и незабываемый проект клуба Болеро. Самые яркие, харизматичные, обворожительные и длинноногие девушки модельной внешности будут бороться за звание «Queen of the Seasons 2014» сезона Зима. Кто же станет истинной «Королевой Зимы клуба Болеро 2014»...?

Мс  Roman Nabokov

Dj Deemitry

Bolero Show Girls

 

Клуб Болеро
Справки по тел.: (057) 7-140-738

Переглядів: всього 363, з них 1 сьогодні

Коментарі (0) додати →

Додати коментар

Хочете щось додати? Легко!
Ви не зареєстровані та/або не авторизовані на сайті.
Ваше повідомлення з'явиться на сайті тільки після перевірки модератором.
Зареєструйтесь – це дуже просто!
e-mail або ICQ або телефон або ... (на сайті не показується!)


Дорогі друзі!
Звертаємо вашу увагу, що у коментарях заборонено:

  • вживати нецензурні висловлювання та слова. Допускається відтворення лайок без особистісної спрямованості, за умови заміни не менше однієї літери слова значками *&# та іншими
  • розміщувати тексти, що суперечать законодавству України або закликають до його порушення
  • зловживати кнопкою Caps Lock, тобто. писати коментарі великими літерами. Такі висловлювання будуть видалятися
  • ображати інших учасників обговорення, авторів текстів на сайті та й взагалі ображати
  • розміщувати тексти, що містять пропаганду або агітацію, що порушують соціальну, расову, національну, статеву чи релігійну ненависть та ворожнечу
  • розміщення рекламних повідомлень (крім розділу «Дошка оголошень»), а також рекламних фраз у підписи або імена користувачів
  • обговорювати дії адміністрації (представників) сайту.

Кожен коментатор несе повну відповідальність за розміщену ним інформацію. За дворазове порушення правил коментування користувач може бути «забанен», тобто позбавлений можливості залишати коментарі на сайті. Причому назавжди.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень, за винятком повідомлень, що розміщуються представниками сайту.