Загальні статті / Харків

Ви тут: 78.com.uaСтатті / АнонсиЗагальні статтіСправжній шотландський віскі за доступною ціною? Знайомтеся, скотч Bell's

Справжній шотландський віскі за доступною ціною? Знайомтеся, скотч Bell's

27 листопада 2023, Загальні статті

Той факт, що шотландці краще за всіх знаються на хорошому віскі, ніким не заперечується. Скотч Беллс в їхніх уподобаннях посідає далеко не останнє місце, і це свідчить багато про що. Якщо ви тільки долучаєтеся до категорії поціновувачів купажованого віскі, саме Bell's багатьма рекомендується як оптимальна марка для ознайомлення з автентичним шотландським алкоголем.

У 70-х бренд Беллс був неймовірно популярний у Шотландії, але за її межами про нього практично не знали: компанія не могла дозволити собі крупну рекламну кампанію. І тоді було ухвалено єдине правильне рішення: керівництво зробило ставку на віскі-коктейлі, і всього за десятиліття рівень продажів зріс на 800%, і сьогодні віскі Беллс популярний у всьому світі.

Віскі на будь-який смак

У бренда є лінійки, що мають незмінні смако-ароматичні характеристики. Але щорічно компанія презентує нові марки й сорти, присвячуючи їх певним подіям або людям. Тож не в програші залишаються і прихильники традиційних скотчів, і поціновувачі алкоголю, які люблять експериментувати.Найвідомішими вважаються такі три лінійки:

  • Original. Золотисто-бурштиновий скотч із трирічною витримкою стандартної міцності, що має ніжний квітково-фруктовий аромат і пряно-яблучний смак.
  • Spiced. Преміальна марка, менш міцна (35%), але більш витримана (5 років), з колірною гамою від насиченого бурштинового до відтінків червоного дерева. Тонкі яблучно-фруктові аромати скотчу чудово поєднуються з вишуканим солодко-імбирним смаком.
  • Royal Reserve 20 YO. Елітний віскі двадцятирічної витримки з димним ароматом і медово-шоколадним смаком.

Секрети популярності скотчу Bell's

Лінійка Original вважається найпопулярнішою в асортименті бренду, вона відома з початку XX століття і випускається за рецептом, що не змінюється десятиліттями. В Україні придбати Bell's Original Blended у будь-якій тарі пропонує маркет алкогольних штук MAUDAU.

Усі купажі марки характеризуються наявністю м'якого пряно-карамельного смаку. Але, що стосується відтінків, то тут усе залежить від складу конкретної лінійки, оскільки компанія використовує 35 солодових сортів, зібраних із винокурень, розташованих у різних регіонах Шотландії. Практично в усі купажі бренд включає скотч Blair Athol, виготовлений на винокурні Хайленда.

Особливості віскі Беллс

Солодові та зернові сорти скотчів, що входять до купажів, постачаються з кількох регіонів, розташованих у різних частинах країни, переважно — на півночі та сході (Лоуленд, Айлендс, Хайленд). Що стосується Blair Athol, то його виробляють у Перті. Саме Перт є тим місцем, де на світ з'являються всі купажовані скотчі бренду.
 
Цікаво, що до ребрендингу на етикетках оригінального віскі був напис «Bell's Original», але зараз він скоротився до простого «Original». Але можете не сумніватися: це класична рецептура, розроблена самим Артуром Беллом.

Переглядів: всього 411, з них 1 сьогодні

Коментарі (0) додати →

Додати коментар

Хочете щось додати? Легко!
Ви не зареєстровані та/або не авторизовані на сайті.
Ваше повідомлення з'явиться на сайті тільки після перевірки модератором.
Зареєструйтесь – це дуже просто!
e-mail або ICQ або телефон або ... (на сайті не показується!)


Дорогі друзі!
Звертаємо вашу увагу, що у коментарях заборонено:

  • вживати нецензурні висловлювання та слова. Допускається відтворення лайок без особистісної спрямованості, за умови заміни не менше однієї літери слова значками *&# та іншими
  • розміщувати тексти, що суперечать законодавству України або закликають до його порушення
  • зловживати кнопкою Caps Lock, тобто. писати коментарі великими літерами. Такі висловлювання будуть видалятися
  • ображати інших учасників обговорення, авторів текстів на сайті та й взагалі ображати
  • розміщувати тексти, що містять пропаганду або агітацію, що порушують соціальну, расову, національну, статеву чи релігійну ненависть та ворожнечу
  • розміщення рекламних повідомлень (крім розділу «Дошка оголошень»), а також рекламних фраз у підписи або імена користувачів
  • обговорювати дії адміністрації (представників) сайту.

Кожен коментатор несе повну відповідальність за розміщену ним інформацію. За дворазове порушення правил коментування користувач може бути «забанен», тобто позбавлений можливості залишати коментарі на сайті. Причому назавжди.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень, за винятком повідомлень, що розміщуються представниками сайту.