РУБРИКАТОР
Рейтинг букмекерів для українських беттерів / Харьков

Загальні статті / Харків

Ви тут: 78.com.uaСтатті / АнонсиЗагальні статтіРейтинг букмекерів для українських беттерів

Рейтинг букмекерів для українських беттерів

16 січня 2022, Загальні статті

Рейтинг букмекерів для українських беттерів

На території України працює досить багато букмекерських контор. Велике різноманіття з однієї сторони допомагає вибрати кращий азартно-розважальний майданчик, але з іншої — досить багато беттерів-початківців втрачають пильність серед великого різноманіття, та можуть не помітити досить простих речей, котрі вказують на якість букмекера, або її відсутність. У таких випадках допомагає зробити правильний вибір рейтинг букмекерів, який пропонує читачам список якісних онлайн-порталів, котрі були детально перевірені.
Досвідчені та незалежні фахівці особисто перевіряють всіх букмекерів, котрі пропонують свої послуги українцям, видають їх за стандартною схемою, котра допомагає віднайти шахраїв. Існує рейтинг БК України, котрий дозволяє новачкам у сфері ставок на спорт уникнути неприємного досвіду співпраці з ненадійними майданчиками, та вже з перших днів отримувати вигоду від обраного букмекера.

Рейтинг БК України та його задача

З популярність мережі Інтернет досить велика кількість букмекерських контор перенесла свої послуги на її простори. На додаток, після цього було відкрито чимало молодих проектів, котрі завдяки своїй чесності та відповідальності до якості запропонованих послуг досить швидко змогли отримати визнання та свою чималу аудиторію.

Завдяки рейтингу букмекерських контор кожен житель України може обрати для себе гідний майданчик, та отримувати на його основі послуги високої якості, бути впевненим в чесності та прозорості результатів, а також фінансових транзакцій. Над рейтингом ТОП букмекерських контор України працюють справжні професіонали своєї справи, вони довгі роки розвивають себе у цьому напрямку, та знають як відрізнити надійного та якісного букмекера від шахраїв.
 

Рейтинги букмекерських контор допомагають звичайним людям, котрі вирішили випробовувати себе таким чином у світі азарту не зіштовхнутися з несправедливістю, та не отримати таким чином негативний досвід. Тому користуватися ТОП БК України досить корисно.

Критерії формування рейтингу кращих букмекерських контор

Для того, щоб якісно оцінити азартно-розважальний портал та дати йому правильну оцінку є певний список критеріїв, на основі яких можна правдиво та детально вивчає кожну букмекерську контору, і не важливо — це український чи іноземний онлайн-майданчик.

До таких критеріїв, на котрі звертають увагу при вивченні та огляді букмекерської контори, відносять:

 • Наявність ліцензії та орган, котрим вона була видана азартному майданчику.
 • Робота служби технічної підтримки, варіанти зв’язку та варіанти мов для консультацій.
 • Лінія розпису та коефіцієнти, котрі пропонує БК своїм клієнтам.
 • Бонусна політика букмекера, особливості заохочень та умови їх відігравання.
 • Досвідченість БК, скільки років вона займається таким послугами, та якій компанії належить.
 • Особливості проведення фінансових транзакцій, асортимент платіжних систем, та швидкість таких процедур.
 • Функціонал сайту, комфортне розташування розділів, зрозумілий та комфортний інтерфейс.

Окремо треба сказати про відгуки реальних клієнтів. Це також досить важливий фактор. Проте ставитися до цього питання потрібно відповідально. Відгуки читати лише на незалежних онлайн-майданчиках, та детально звертати увагу, можливо коментарі були написані фейком, або в якості реклами.

Кращі букмекери України

На території України працює декілька десятків букмекерських контор. Це досить велика цифра, котра приводить багатьох початківців у певний ступор, люди вагаються до послуг якого порталу звернутися та де пройти реєстрацію, щоб робити ставки на різноманітні спортивні події на реальні гроші, та отримувати чесні винагороди.

Серед найкращих і найпопулярніших букмекерських контор, котрі пропонують свої послуги беттерам з України. Можна назвати наступні компанії:
1. Фавбет.
2. 1хБт.
3. Марафонбет.
4. Паріматч.
5. ВБет.

Це одні з найкращих букмекерських контор, котрі встигли довести свої серйозні наміри ат прозорі умови членських відносин протягом багатьох років своєї роботи. Користуватися послугами цих азартно-розважальних майданчиків досить вигідно. Адже кожна БК пропонує вигідні умови співпраці, широку лінію розпису, високі коефіцієнти, велику кількість щедрих бонусів та додаткові послуги у вигляді віртуального спорту, кіберспорту та ігрових автоматів.
 

Источник

Переглядів: всього 400, з них 10 сьогодні


додати → Коментарі (0)

Додати коментар

Хочете щось додати? Легко!

Ви не зареєстровані та/або не авторизовані на сайті.
Ваше повідомлення з'явиться на сайті тільки після перевірки модератором.
Зареєструйтесь  –  це дуже просто!
Тема повідомлення
Повідомлення • 
Представитись • 
Як з вами зв'язатися

e-mail або ICQ або телефон або ... (на сайті не показується!)

 
 


Дорогі друзі!
Звертаємо вашу увагу, що у коментарях заборонено:

 • вживати нецензурні висловлювання та слова. Допускається відтворення лайок без особистісної спрямованості, за умови заміни не менше однієї літери слова значками *&# та іншими
 • розміщувати тексти, що суперечать законодавству України або закликають до його порушення
 • зловживати кнопкою Caps Lock, тобто. писати коментарі великими літерами. Такі висловлювання будуть видалятися
 • ображати інших учасників обговорення, авторів текстів на сайті та й взагалі ображати
 • розміщувати тексти, що містять пропаганду або агітацію, що порушують соціальну, расову, національну, статеву чи релігійну ненависть та ворожнечу
 • розміщення рекламних повідомлень (крім розділу «Дошка оголошень»), а також рекламних фраз у підписи або імена користувачів
 • обговорювати дії адміністрації (представників) сайту.

Кожен коментатор несе повну відповідальність за розміщену ним інформацію. За дворазове порушення правил коментування користувач може бути «забанен», тобто позбавлений можливості залишати коментарі на сайті. Причому назавжди.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень, за винятком повідомлень, що розміщуються представниками сайту.

Підписатися
facebook telegram instagram twitter youtube rss


Подиї

Вже з 25.06 ТРЦ «Дафі» відновлює свою роботу!

вгору